Курси англійської мови

 

Знати англійську мову сьогодні - це не розкіш, а умова сучасного життя.

Англійська мова розширює кордони професійного і повсякденного спілкування. Інтернет, ІТ технології, соцмережі, міжнародне співробітництво, а також ваш кар'єрний ріст пов'язаний з англійською мовою.

Центр Розвитку Мов пропонує Вам вивчити і пройти курс англійської мови, щоб спілкуватися з діловими партнерами, відчувати себе комфортно в подорожах, а також читати книжки і дивитися фільми в оригіналі, бути частиною світової спільноти.

Знання англійської мови дає багато можливостей від естетичного задоволення до ведення бізнесу в Україні та за її межами.

Для початку визначте свій рівень володіння англійською мовою - пройдіть онлайн-тест у нас на сторінці!

Команда наших викладачів «Центру розвитку мов» запрошує Вас на заняття General English (курс загальної англійської мови) і Business English (курс ділової англійської мови).

За допомогою сучасних комунікативних методик та найкращих підручників з аудіо- та відео- додатками, ви зможете розвинути всі мовні навички: усне мовлення, сприйняття англійської мови на слух, читання і письмо.

У Центрі Розвитку Мов Вашій увазі пропонується шестирівневі курси розмовної англійської мови - від "початківця" (Beginner / A1) до "просунутого" (Advanced / C2) користувачів в повній відповідності до Загальноєвропейської системи формування та оцінки мовної компетенції. При тестуванні ми визначимо, у якій мірі Ви володієте англійською мовою.

Ви також можете пройти індивідуальний спеціалізований курс англійської мови за тематикою:

  • Підготовка до здачі міжнародних іспитів для подальшого навчання або роботи в Англії, США, Австралії;
  • Підготовка до співбесіди англійською мовою;
  • Написання (складання) мотиваційних листів при подачі документів для участі в міжнародних програмах;
  • Переговори англійською мовою;
  • Курс підготовки до ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання).

Вартість навчання англійської мови

Заповніть заявку зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо!

Час відкривати нові двері і ми знаємо, що запропонувати саме Вам!