Російська та українська як іноземні мови

 

Центр Розвитку Мов пропонує навчання російської та української мовам як іноземних для іноземних громадян за спеціальними програмами, розробленими на підставі державних університетських стандартів України.

Наша мета - допомогти іноземним учням оволодіти мовними навичками, що забезпечують повноцінну комунікацію російською та українською мовами як іноземними в різних сферах спілкування. У відповідності з цією метою в нашому Центрі можна пройти курс навчання російській або українській мові як іноземним за спеціальною інтенсивною методикою, що відповідає саме Вашим потребам і інтересам і відповідає Вашому мовному рівню.

Для початку визначте свій рівень володіння російською / українською мовою - пройдіть онлайн-тест у нас на сторінці!

У Центрі Розвитку Мов Вашій увазі пропонуються шестирівневі курси російської та української мови як іноземних мов - від "початківця" (A1) до "просунутого" (C1) користувача в повній відповідності до Загальноєвропейської системи формування та оцінки мовної компетенції. При тестуванні ми визначимо, у якій мірі Ви володієте російською / українською мовою як іноземною .

У будь-який час Ви можете пройти навчання за програмою "Бізнес-російська" або "Бізнес-українська" , що дасть Вам можливість повноцінно спілкуватися російською / українською мовами як іноземними в ділових і політичних колах. Бажаючі можуть прослухати спеціалізовані курси російської / української з політології, культурології, літератури, стилістики, мови засобів масової інформації та інтенсивний "курс виживання" в країні перебування. Ми впевнені, що зможемо задовольнити комунікативні потреби кожного учня, запропонувавши йому/їй пройти шлях від елементарних умінь висловити свої побажання і наміри до вільного володіння російською або українською мовою як іноземною.

Вартість навчання російській та українській мові як іноземній

Заповніть заявку зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо!

Час відкривати нові двері і ми знаємо, що запропонувати саме Вам!