Підготовка до ЗНО

 

Центр розвитку мов якісно підготує для вступу до ВНЗ школярів, яким потрібно пройти ЗНО з іноземних мов.

Мета підготовки до ЗНО - це поліпшення знань лексики, граматики, стилістики іноземної мови, а також розуміння структури тестування для успішної здачі тесту.

У Центрі розвитку мов ви зможете підготуватися до ЗНО з англійської, німецької, іспанської, французьської мов.

 

Підготовка до здачі міжнародних мовних іспитів

 

Центр розвитку мов якісно підготує Вас до здачі міжнародних мовних іспитів. Ви пройдете повний курс підготовки, дізнаєтеся про всі нюанси завдань, а також ефективно систематизуєте свої знання за допомогою кваліфікованих викладачів.

Щоб записатися на курс підготовки до міжнародних мовних іспитів, заповніть заявку зворотного зв'язку і вкажіть яка іноземна мова Вас цікавить.

 

Зробіть перший крок на шляху до Вашої мрії!

 

- англійська мова (IELTS, TOEFL).

IELTS перевіряє ваші знання британського англійської. Існує два варіанти: Academic Module (для вступників до вузів за кордоном) і General Module (для імміграції в Канаду, Австралію або Нову Зеландію). Вони складаються з наступних частин: Reading (Читання), Writing (Письма), Listening (Аудіювання), Speaking (Мовлення).

Шкала результатів IELTS охоплює всі рівні знання англійської мови від 0 ( «нічого не знаю») до 9 ( «володію мовою як освічений англієць»).

TOEFL - це іспит на знання американської англійської, здати який вимагають під час вступу до американських та канадських університетів, а також під час вступу на програми MBA за кордоном. Складається з чотирьох частин: Reading (Читання), Structure (Граматика і словниковий запас), Listening (Аудіювання) і Writing (Письмо).

-іспанська мова (DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera).

Іспит з іспанської мови, визнаний іспанським Міністерством освіти і організований Інститутом Сервантеса. Здається два рази на рік, в травні та листопаді.

-французька мова (DELF (Diplome d'Etudes en Langue Francaise)

Іспит, що визнається французьким Міністерством освіти, здається два рази на рік, в травні і жовтні. Перший ступінь приблизно відповідає 5-му рівню (з 10), другий ступінь - 6-7-му рівню.

-німецька мова (TestDaF: TDN5, TDN4, TDN3)

Один з основних тестів, які необхідно здати іноземному студентові, який збирається вступити до німецького університету. Результати тесту визначають рівень володіння німецькою мовою від середнього до високого рівня.