МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ

 

Досягнення високих результатів у вивченні іноземної мови залежить від ефективності методики навчання. В основі програми курсів англійської та інших іноземних мов у Центрі розвитку мов лежить сучасна комунікативна методика викладання, яка в даний час вважається найефективнішою в світі. Вона дає можливість отримати стійкі знання, так як наголос ставиться на навчання слухачів активному спілкуванню мовою, що вивчається, і розвитку в першу чергу таких мовних навичок, як: вміння вільно і правильно говорити і сприймати швидку мову на слух, здатність застосовувати граматичні структури і лексику в ситуаціях спонтанного застосування іноземної мови.

Навчання в Центрі розвитку мов побудовано таким чином, що навіть на початкових рівнях наші студенти не тільки читають і пишуть, але й розмовляють іноземною мовою.

Зробити заняття більш цікавими та різноманітними, на всіх рівнях допомагають різноманітні додаткові елементи, аудіо та відео матеріали, що дозволяють слухачам куди швидше зануритися в мовне середовище, розвинути мовне мислення і подолати мовний бар'єр.

Курс іноземної мови розрахований перш за все на досягнення слухачами необхідного рівня мовної компетенції, а саме вміння адекватно сприймати іноземну мову на слух, правильно будувати фрази на іноземній мові, мати достатній і широкий лексичний запас. Під час занять наголос робиться на всі основні мовні навички, а саме розмова, граматика, аудіювання, читання та письмо.

Заповніть заявку зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо!

відкривати нові двері і ми знаємо, що запропонувати саме Вам!