ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЦЕНТР РОЗВИТКУ МОВ

  Центр Розвитку Мов це мовний центр з прогресивними методиками навчання і досвідченими викладачами, де Ви зможете швидко, ефективно у поєднанні з розумними витратами опанувати іноземну мову або підвищити рівень своєї комунікативної компетенції.

  Ми професійно і творчо підходимо до викладання іноземних мов та проведення тренінгів, а головне своє завдання бачимо в тому, щоб кожен наш слухач відчув себе більш впевнено в сучасному світі, де вміння знайти спільну мову часто є запорукою успіху. Наш Центр - це не лише курси іноземних мов, це школа, в якій з увагою поставляться саме до Ваших потреб, підберуть оптимальну програму навчання, складуть зручний графік занять і навчать отримувати задоволення від захоплюючого процесу навчання.

   Всі навчальні програми та тренінги Центру Розвитку Мов сертифіковані сертифіковані Міністер-ством Науки і Освіти України (ліцензія АЕ № 298515, термін дії до 22 червня 2020 р.)

Центр Розвитку Мов спеціалізується на наступних напрямках:

-навчання розмовній англійській мові (6-рівнева програма);
-навчання іноземним мовам (англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, польська, китайська);
-навчання діловій і професійно-спрямованій англійській мові;
-навчання російській і українській мові для іноземців;
-навчання українській мові російськомовних слухачів;
-проведення тренінгів з риторики і успішної комунікації;
-підготовка до здачі іспитів;
надання послуг усного та письмового перекладу.
Ми пропонуємо багаторівневі програми навчання, що дозволяють приступити до вивчення іноземної мови з будь-якого рівня. На нашому сайті Ви можете пройти онлайн тестування з англійської мови та дізнатися свій рівень знань.

 Заняття і тренінги проходять в нашому офісі в центрі Києва в сучасно обладнаних аудиторіях, в атмосфері затишку і доброзичливості.