Запишіться на безкоштовне пробне заняття в Центрі Розвитку Мов!

На пробному занятті ви зможете познайомитися зі своїм викладачем, оцінити його людські та професійні якості, а також Вашу психологічну та емоційну сумісність. Тільки переконавшись в компетенціях викладача і в тому, що він зможе розкрити і примножити Ваші мовні таланти, ви зможете приступити до навчання.

 Ви зможете відчути атмосферу навчального процесу і познайомитися зі своєю групою. Важливо, щоб Вам було комфортно навчатися з оточуючими Вас людьми, адже від цього будуть залежати Ваші подальші враження і успіхи!

Пробне заняття принципово відрізняється від пробних занять в інших мовних школах. Це не відкритий урок для нових студентів різних рівнів і не презентація кращого викладача. Це повноцінне заняття тривалістю 60 хвилин.

Пробне заняття - це відмінна можливість зустрітися з Вашим викладачем і з перших хвилин зануритися в атмосферу навчального процесу!

Основні переваги безкоштовного пробного заняття в Центрі Розвитку Мов:

  1. Знайомство з програмою навчання, методикою і навчальними матеріалами;
  2. Знайомство з групою в форматі реального уроку;
  3. Можливість визначення свій рівень, пройшовши тестування з викладачем;
  4. Обговорення програми курсу. Не рідко студенти нашої мовної школи мають свої конкретні ділові програми курсу, на чому потрібно акцентувати увагу. Ми беремо до уваги всі побажання наших студентів і індивідуальні заняття можуть проходити по запропонованій програмі студента.

Приходьте і переконаєтесь в цьому самі, записавшись на пробне заняття в нашій мовної школі!

У Центрі Розвитку Мов Ви зможете пройти курси іноземних мов. Заняття проводяться індивідуально і в групах.