Розмовний клуб англійської мови

Кожен другий з нас стикається з проблемою, коли знання теорії англійської мови на хорошому рівні, а при живому спілкуванні Ви губитеся: не встигаєте за іноземної промовою і довго запинаєтеся і підбираєте слова. Вам просто необхідно живе спілкування. Адже вчитися англійській без практики - все одно, що намагатися знайти дорогу наосліп.

Спикинг-клуб

Центр розвитку мов запрошує Вас взяти участь в нашому розмовному клубі англійської мови. Це відкриє для Вас нові можливості: практика іноземної мови в реальних умовах, можливість спілкування з людьми, які також прагнуть до саморозвитку, а також нові знайомства. Всі заняття в нашому центрі проходять під контролем викладачів, які є носіями мови, що автоматично допомагає Вам максимально наблизити свою вимову до оригінального.
Кожне заняття Спікінг клаба присвячено певній темі, яку учасники розвивають у вигляді бесід і дискусій. Легка і ненав'язлива форма занять сприяє захопленню знаннями мови та іноземної культури.
Ви можете приєднатися до нашого Спікінг клабу в будь-який час і на будь-якій стадії. Ми намагаємося об'єднати в кожній групі максимально близьких за духом, віком і рівнем знання англійської людей, щоб заняття проводилися в гармонійній і комфортній атмосфері.
Практика спілкування дозволить розкрити Ваш потенціал, зламати мовні перепони, розширити словниковий запас, вдосконалити вимову, а найголовніше - підвищити впевненість в собі.

Проводячи достатню кількість часу в розмовному клубі, Ви навчитеся думати англійською мовою. Це дозволить моментально реагувати на репліку співрозмовника і динамічно вести діалог.
Кожне заняття триватиме півтори години. Наші менеджери підберуть для Вас зручний і гнучкий розклад.
Також цього літа ми пропонуємо розмовний клуб для підлітків в нашому Центрі з носієм англійської мови. Заняття будуть проходити у зручний для учасників Клубу час і день. Клуб відкривається за умови участі в заняттях клубу від 4-х чол.
Чекаємо Вас в нашому розмовному клубі!