Курси англійської мови

Знати англійську мову сьогодні ─ це не розкіш, а умова сучасного життя.
Англійська мова розширює кордони професійного й повсякденного спілкування. Інтернет, ІТ, соцмережі, міжнародне співробітництво, а також Ваше кар'єрне зростання пов'язане з англійською мовою.
Центр Розвитку Мов пропонує Вам вивчити й пройти курс англійської мови, щоб спілкуватися з діловими партнерами, відчувати себе комфортно в подорожах, а також читати книжки й дивитися фільми в оригіналі, бути частиною світової спільноти.
Знання англійської мови дає багато можливостей від естетичного задоволення до ведення бізнесу в Україні та за її межами.
Для початку визначте свій рівень володіння англійською мовою ─ пройдіть онлайн-тест у нас на сторінці!
Команда наших викладачів «Центру Розвитку Мов» запрошує Вас на заняття General English (курс загальної англійської мови) і Business English (курс ділової англійської мови).
За допомогою сучасних комунікативних методик і найкращих підручників з аудіо- та відео-додатками, Ви зможете розвинути всі мовні навички: усне мовлення, сприйняття англійської мови на слух, читання й письмо.
У Центрі Розвитку Мов Вашій увазі пропонується шестирівневі курси розмовної англійської мови ─ від "початківця" (Beginner / A1) до "просунутого" (Advanced / C2) користувачів у повній відповідності до Загальноєвропейської системи формування й оцінки мовної компетенції. При тестуванні ми визначимо, якою мірою Ви володієте англійською мовою.
Ви також можете пройти індивідуальний спеціалізований курс англійської мови за тематикою:

  • Підготовка до складання міжнародних іспитів для подальшого навчання або роботи в Англії, США, Австралії;
  • Підготовка до співбесіди англійською мовою;
  • Написання (складання) мотиваційних листів при подачі документів для участі в міжнародних програмах;
  • Переговори англійською мовою;
  • Курс підготовки до ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання).

Вартість навчання англійської мови

Заповніть заявку зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо!
Час розширювати свій світогляд і ми знаємо, що запропонувати саме Вам!