Китайська, турецька та японська
мови в Центрі розвитку мов

Китайська мова має найбільшу кількість носіїв у всьому світі, а також є однією з офіційних мов ООН.
Якщо Ви вирішили зануритися в атмосферу китайської культури, а панди для вас наймиліші тварини ─ час учити східну мову.
На Вас у Центрі Розвитку Мов чекають ефективна комунікативна методика, сучасні навчальні матеріали та кваліфіковані викладачі, зацікавлені у Ваших результатах! Курс китайської мови читають як носії китайської мови, які чудово володіють українською та російською мовами, так і викладачі-українці.
Курс китайської мови в Києві пропонується на 2-х рівнях ─ на 1-му рівні Ви навчитеся розуміти китайську мову на слух і говорити, а на 2-му ─ вивчите ієрогліфи і навчитеся читати.
Туреччина не залишає нікого байдужим. Приїжджаючи сюди, зустрічаєш усміхнених людей, спекотний клімат і палюче сонце. А мова, якою розмовляють турки просто заворожує своєю красою ─ у неї неможливо не закохатися. Вивчити турецьку мову ─ реально! Здійсніть свою мрію разом з Центром Розвитку Мов.
Вас чекає ефективна комунікативна методика, сучасні навчальні матеріали та кваліфіковані викладачі, зацікавлені у Ваших результатах! Курс турецької мови читає носій турецької мови, який досконало володіє українською та російською мовами.
Японія - це країна контрастів. Самобутня культура, багатюща історія та різноманітність ландшафту ─ чого тільки варта краса і велич гори Фудзі, гірськолижні курорти й гарячі джерела Японії ─ щорічно привертають мільйони туристів і шанувальників. Японська мова займає 9 місце за кількістю мовців в світі, що за різними оцінками становить 127-130 мільйонів осіб. Що б не приваблювало вас в японській культурі ─ високі технології, караоке, популярна японська кухня або анімаційні шедеври студії Ґіблі ─ ми допоможемо Вам стати ближче до всього цього завдяки курсам японської мови в Центрі Розвитку Мов.


Заповніть заявку зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо!
Час розширювати свій світогляд і ми знаємо, що запропонувати саме Вам!