Курси німецької мови в Києві

 

Вам потрібна німецька мова? Тоді Вам у Центр Розвитку Мов.
Завжди мріяли відвідати Німеччину та побувати на найбільших фестивалях пива і баварських ковбасок? Прочитати «Фауста» Й. Гете й подивитися фільм «Список Шиндлера» в оригіналі? А, може, Вам потрібна німецька мова для роботи? Центр Розвитку Мов запрошує Вас на курси німецької мови. В основі програми вивчення німецької мови лежить комунікативний підхід, мета якого навчити Вас спілкуватися німецькою мовою, якою розмовляють більше 120 мільйонів носіїв. Ви зможете дізнатися більше не тільки про Німеччину, а й про Австрію, Ліхтенштейн, Швейцарію, Бельгію, Люксембург, Північну Італію, Данію, Ватикан та Європейський Союз, де німецька мова є офіційною.
Для початку визначте свій рівень володіння німецькою мовою ─ пройдіть онлайн-тест у нас на сторінці!
Мовна школа "Центр Розвитку Мов" пропонує курс німецької мови, розроблений на базі сучасного навчального комплексу Schritte і кращих сучасних видань. Тому ми з особливою відповідальністю підійшли до вибору програм і комунікативних навчальних посібників для Вас.
У Центрі Розвитку Мов Вашій увазі пропонуються шестирівневі курси німецької мови ─ від "початківця" (A1) до "просунутого" (C2) користувача в повній відповідності до Загальноєвропейської системи формування й оцінки мовної компетенції. При тестуванні ми визначимо, якою мірою Ви володієте німецькою мовою.
Ви також можете пройти індивідуальний спеціалізований курс німецької мови за тематикою:

  • підготовка до складання міжнародних іспитів для подальшого навчання або роботи в Німеччині, Австрії, Швейцарії;
  • підготовка до співбесіди німецькою мовою;
  • написання (складання) мотиваційних листів при подачі документів для участі в міжнародних програмах;
  • переговори німецькою мовою;
  • курс підготовки до ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання).

Вартість навчання німецької мови
Заповніть заявку зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо!
Час розширювати свій світогляд і ми знаємо, що запропонувати саме Вам!