Російська та українська як іноземні мови

Центр Розвитку Мов пропонує навчання російської та української мов як іноземних для іноземних громадян за спеціальними програмами, розробленими на підставі державних університетських стандартів України.

Наша мета ─ допомогти іноземним учням опанувати мовні навички, що забезпечують повноцінну комунікацію російською та українською мовами як іноземними в різних сферах спілкування. У відповідності з цією метою в нашому Центрі можна пройти курс навчання російської або української мови як іноземних за спеціальною інтенсивною методикою, що відповідає саме Вашим потребам, інтересам і Вашому мовному рівню.
Для початку визначте свій рівень володіння російською/українською мовою ─ пройдіть онлайн-тест у нас на сторінці!
У Центрі Розвитку Мов Вашій увазі пропонуються шестирівневі курси російської та української мови як іноземних мов ─ від "початківця" (A1) до "просунутого" (C1) користувача в повній відповідності до Загальноєвропейської системи формування та оцінки мовної компетенції. При тестуванні ми визначимо, якою мірою Ви володієте російською/українською мовою як іноземною .
У будь-який час Ви можете пройти навчання за програмою "Бізнес-російська" або "Бізнес-українська" , що дасть Вам можливість повноцінно спілкуватися російською/українською мовами як іноземними в ділових і політичних колах. Охочі можуть прослухати спеціалізовані курси російської/української з політології, культурології, літератури, стилістики, мови засобів масової інформації та інтенсивний "курс виживання" в країні перебування. Ми впевнені, що зможемо задовольнити комунікативні потреби кожного учня, запропонувавши Вам пройти шлях від елементарних умінь висловити свої побажання і наміри до вільного володіння російською або українською мовою як іноземною.
СТАРТ ЗАНЯТЬ
Індивідуальні заняття  - щодня.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ
Рівень - 40 години - 420 Євро. Варіанти графіку занять:

  • 4 години на день протягом 2 тижнів + початкове й фінальне тестування (40 години) – 420 Євро (запис на курс+сертифікат+навчальні матеріали)
  • 2 години на день протягом 4 тижнів + початкове й фінальне тестування (40 години) – 420 Євро (запис на курс+сертифікат+навчальні матеріали)

Вартість 1 тижні (4 години на день,  20 годин на тиждень) – 210 Євро (запис на курс+сертифікат+навчальні матеріали)

Заповніть заявку зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо!
Час розширювати свій світогляд і ми знаємо, що запропонувати саме Вам!