Угорська, шведська та данська
мови в Центрі розвитку мов

Угорською мовою розмовляють близько 14 млн. осіб. В Угорщині вона є офіційною. Також угорську можна почути в Україні (західні регіони), Сербії, Румунії, Хорватії, Словаччині та Словенії. Угорська мова не схожа на інші європейські мови.
Для початку визначте свій рівень володіння угорською мовою ─пройдіть онлайн-тест у нас на сторінці!
У Центрі Розвитку Мов Ви зможете швидко та якісно навчитися базової розмовної угорської мови, а при необхідності досягти й професійного рівня володіння мовою. У процесі навчання гармонійно розвиваються усне мовлення та його сприйняття, читання й письмо. На курсах з Вами будуть працювати викладачі високої кваліфікації і буквально з перших занять Ви зануритесь у середовище живого спілкування угорською мовою.
Вашій увазі пропонуються шестирівневі курси угорської мови ─ від «нульового»; (A1) до «просунутого» (C2) рівня в повній відповідності до Загальноєвропейської системи формування та оцінки мовної компетенції. При тестуванні ми визначимо, якою мірою Ви володієте угорською мовою.
Ви також можете пройти індивідуальний спеціалізований курс угорської мови за тематикою:
● підготовка до складання міжнародних іспитів для подальшого навчання або роботи в Угорщині, Румунії, Сербії, Хорватії;
● підготовка до співбесіди угорською мовою;
● написання (складання) мотиваційних листів при подачі документів для участі в міжнародних програмах;
● переговори угорською мовою.
Також ми представляємо вашій увазі курси інших рідкісних мов, таких як шведська та датська з північноєвропейської групи. Швеція разом з іншими скандинавськими країнами стабільно лідирує в рейтингах соціального розвитку, і все більше всесвітньо відомих шведських компаній виходять на український ринок, що, в поєднанні з багатою скандинавською культурою, робить цю мову все більш привабливою для вивчення. Шведська мова є рідною для близько 10 млн. осіб, вона визнана офіційною мовою Швеції, Фінляндії, а також на Аландських островах.
Данська мова поширена в основному в Данії та Північній Німеччині, а також на Фарерських островах і Ісландії. Загальне число мовців на данській мові становить 5.7 млн осіб. Центр Розвитку Мов буде радий допомогти Вам стати ближче до найпівденнішої з скандинавських країн!

Заповніть заявку зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо!
Час розширювати свій світогляд і ми знаємо, що запропонувати саме Вам!