Підготовка до складання міжнародних мовних іспитів

Центр Розвитку Мов якісно підготує Вас до складання міжнародних мовних іспитів. Ви пройдете повний курс підготовки, дізнаєтеся про всі нюанси завдань, а також ефективно систематизуєте свої знання за допомогою кваліфікованих викладачів.
Щоб записатися на курс підготовки до міжнародних мовних іспитів, заповніть заявку зворотного зв'язку і вкажіть, яка іноземна мова Вас цікавить.

 

Зробіть перший крок на шляху до Вашої мрії!
 

Державний іспит з польської мови як іноземної (Egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego) 
Іспити проводяться регулярно з 2004 року. 
Іспит проводить Державна комісія з підтвердження знання польської мови як іноземної при Міністерстві науки та вищої освіти Польщі. Наявність державного посвідчення є обов’язковим для отримання польського громадянства, а також звільняє іноземних абітурієнтів від необхідності складати вступний іспит з польської мови. 
Наявність державного сертифіката на рівні С1 дає право іноземцям вступати до польського університету для безкоштовного навчання.
Хто може скласти іспит? 
рівні B1, B2, C1, C2 - дорослі від 18 років, 
рівні B1, B2 - підлітки від 14 до 17 років. 

- англійська мова (IELTS, TOEFL).
IELTS перевіряє Ваші знання британської англійської. Існує два варіанти: Academic Module (для вступників до вузів за кордоном) і General Module (для імміграції в Канаду, Австралію або Нову Зеландію). Вони складаються з таких частин: Reading (Читання), Writing (Письма), Listening (Аудіювання), Speaking (Мовлення).
Шкала результатів IELTS охоплює всі рівні знання англійської мови від 0 ( «нічого не знаю») до 9 ( «володію мовою як освічений носій мови»).
TOEFL ─ це іспит на знання американської англійської, скласти який вимагають під час вступу до американських та канадських університетів, а також під час вступу на програми MBA за кордоном. Складається з чотирьох частин: Reading (Читання), Structure (Граматика і словниковий запас), Listening (Аудіювання) і Writing (Письмо).
-іспанська мова (DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera).
Іспит з іспанської мови, визнаний іспанським Міністерством освіти й організований Інститутом Сервантеса. Складається двічі на рік, у травні та листопаді.
-французька мова (DELF (Diplome d'Etudes en Langue Francaise)
Іспит, що визнається французьким Міністерством освіти, складається двічі на рік, у травні й жовтні. Перший ступінь приблизно відповідає 5-му рівню (з 10), другий ступінь - 6-7-му рівню.
-німецька мова (TestDaF: TDN5, TDN4, TDN3)
Один із основних тестів, які необхідно скласти іноземному студентові, який збирається вступити до німецького університету. Результати тесту визначають ступінь володіння німецькою мовою від середнього до високого рівня.