МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ

 

Досягнення високих результатів у вивченні іноземної мови залежить від ефективності методики навчання. В основі програми курсів англійської та інших іноземних мов у Центрі Розвитку Мов лежить сучасна комунікативна методика викладання, яка сьогодні вважається найефективнішою у світі. Вона дає можливість отримати ґрунтовні знання, так як увага акцентується на навчанні слухачів активного спілкування мовою, що вивчається, і розвитку, у першу чергу, таких мовних навичок, як уміння вільно й правильно говорити й сприймати швидку мову на слух, здатність застосовувати граматичні конструкції і лексику в ситуаціях спонтанного використання іноземної мови.

Навчання в Центрі Розвитку Мов побудовано таким чином, що навіть на початкових рівнях наші студенти не лише читають і пишуть, але й розмовляють іноземною мовою.

Зробити заняття більш цікавими на всіх рівнях допомагають різноманітні додаткові елементи, аудіо- та відеоматеріали, що дозволяють слухачам значно швидше зануритися в мовне середовище, розвинути мовне мислення й подолати мовний бар'єр.

Курс іноземної мови розрахований, перш за все, на досягнення слухачами необхідного рівня мовної компетенції, а саме навички сприймати іноземну мову на слух, правильно будувати фрази іноземною мовою, володіти широким лексичним запасом. Під час занять увага акцентується на всіх основних мовних навичках, а саме на розмові, граматиці, аудіюванні, читанні та письмі.

Заповніть заявку зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо!

Час розширювати свій світогляд і ми знаємо, що запропонувати саме Вам!