Інформація про Центр

 

Центр Розвитку Мов знаходиться в серці Києва. Наш офіс щодня відвідують люди з різних країн із метою вивчати мови й знайомитися з культурою України. До нас приходять українці з бажанням розширити свій кругозір за допомогою англійської, іспанської, французької, німецької мов та ін. Ми відкриємо для Вас світ вивчення іноземної мови, застосовуючи сучасні методики навчання. Опанувати іноземну мову або підвищити рівень своєї комунікативної компетенції Вам допоможуть досвідчені викладачі. За приємну ціну Ви зможете отримати високий результат, а Ваші старання не будуть витрачені даремно.

Головне завдання Центру Розвитку Мов полягає в тому, щоб кожен наш слухач відчув себе більш впевнено в сучасному світі, де вміння знайти спільну мову часто є запорукою успіху.

Наш Центр ─ це не просто курси іноземних мов, це школа, у якій з увагою ставляться саме до Ваших потреб, підбирають оптимальну програму навчання, складають зручний графік занять, щоб Ви змогли отримувати задоволення від захопливого процесу навчання.

Центр Розвитку Мов спеціалізується на таких напрямках:

-навчання розмовної англійської мови (6-рівнева програма);
-навчання іноземни
х мов (англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, польська, китайська);
-навчання ділов
ої і професійно спрямованої англійської мови;
-навчання російськ
ої і української мови для іноземців;
-навчання українськ
ої мови російськомовним слухачам;
-проведення тренінгів
із риторики й успішної комунікації;
-підготовка до
складання іспитів;
-надання послуг усного й письмового перекладу.
Усі навчальні програми та тренінги Центру Розвитку Мов сертифіковані Міністерством Науки і Освіти України (ліцензія АЕ № 298515).