ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЦЕНТР РОЗВИТКУ МОВ

 

   Центр Розвитку Мов ─ це мовний центр із прогресивними методиками навчання й досвідченими викладачами, де Ви зможете швидко, ефективно й у поєднанні з приємними цінами опанувати іноземну мову або підвищити рівень своєї комунікативної компетенції.

  Ми професійно й творчо підходимо до викладання іноземних мов та проведення тренінгів, а головне своє завдання вбачаємо в тому, щоб кожен наш слухач відчув себе більш впевнено в сучасному світі, де вміння знайти спільну мову часто є запорукою успіху. Наш Центр ─ це не лише курси іноземних мов, це школа, у якій з увагою ставляться саме до Ваших потреб, підбирають оптимальну програму навчання, складають зручний графік занять, щоб Ви змогли отримувати задоволення від захопливого процесу навчання.

   Усі навчальні програми та тренінги Центру Розвитку Мов сертифіковані Міністерством Науки і Освіти України (ліцензія АЕ № 298515).

Центр Розвитку Мов спеціалізується на таких напрямках:

-навчання розмовної англійської мови (6-рівнева програма);
-навчання іноземни
х мов (англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, польська, китайська);
-навчання ділов
ої і професійно спрямованої англійської мови;
-навчання російськ
ої і української мови для іноземців;
-навчання українськ
ої мови російськомовним слухачам;
-проведення тренінгів
із риторики й успішної комунікації;
-підготовка до
складання іспитів;
-надання послуг усного й письмового перекладу.
Ми пропонуємо 
багаторівневі програми навчання, що дозволяють узятися до вивчення іноземної мови з будь-якого рівня. На нашому сайті Ви можете пройти онлайн-тестування з англійської мови та дізнатися свій рівень володіння нею.

 Заняття й тренінги проводяться в нашому офісі в центрі Києва в сучасно обладнаних аудиторіях, у атмосфері затишку й доброзичливості.