Запишіться на безкоштовне пробне заняття в Центрі Розвитку Мов!

На пробному занятті Ви зможете познайомитися зі своїм викладачем, оцінити його людські та професійні якості, а також вашу психологічну та емоційну сумісність. Тільки переконавшись у компетенціях викладача і в тому, що він зможе розкрити і примножити Ваші мовні таланти, Ви зможете розпочати навчання.
 Ви зможете відчути атмосферу навчального процесу й познайомитися зі своєю групою. Важливо, щоб Вам було комфортно навчатися з навколишніми людьми, адже від цього будуть залежати Ваші подальші враження й успіхи!
Пробне заняття принципово відрізняється від пробних занять у інших мовних школах. Це ─ не відкритий урок для нових студентів різних рівнів і не презентація кращого викладача. Це ─ повноцінне заняття тривалістю 40 хвилин.
Пробне заняття ─ це чудова можливість зустрітися з Вашим викладачем і з перших хвилин зануритися в атмосферу навчального процесу!
Основні переваги безкоштовного пробного заняття в Центрі Розвитку Мов:

  1. Ознайомлення з програмою навчання, методикою й навчальними матеріалами;
  2. Знайомство з групою у форматі реального уроку;
  3. Можливість визначити свій рівень, пройшовши тестування з викладачем;
  4. Обговорення програми курсу. Нерідко студенти нашої мовної школи мають свої конкретні ділові програми курсу, на чому потрібно акцентувати увагу. Ми беремо до уваги всі побажання наших студентів, а індивідуальні заняття можуть проводитися за  запропонованою програмою студента.

Приходьте і переконаєтесь в цьому самі, записавшись на пробне заняття в нашій мовній школі!
У Центрі Розвитку Мов Ви зможете пройти курси іноземних мов. Заняття проводяться індивідуально й у групах.