Розмовний клуб англійської мови

Кожен другий із нас стикається з проблемою, коли знання теорії англійської мови на хорошому рівні, а при живому спілкуванні Ви розгублюєтеся: не встигаєте за іноземним мовленням, запинаєтеся й довго підбираєте слова. Вам просто потрібне живе спілкування. Адже вчитися англійської без практики ─ все одно, що намагатися знайти дорогу наосліп.

Центр Розвитку Мов запрошує Вас взяти участь у нашому розмовному клубі англійської мови. Це відкриє для Вас нові можливості: практика іноземної мови в реальних умовах, можливість спілкування з людьми, які, як і Ви, прагнуть саморозвитку, а також нові знайомства. Усі заняття в нашому Центрі проводяться під контролем викладачів, які є носіями мови, що автоматично допомагає Вам максимально наблизити свою вимову до оригінальної.
Кожне заняття Спікінг-клаба присвячено певній темі, яку учасники розвивають у вигляді бесід і дискусій. Легка і ненав'язлива форма занять сприяє захопленню пізнанням мови й іноземної культури.
Ви можете приєднатися до нашого Спікінг-клаба в будь-який час і на будь-якій стадії вивчення мови. Ми намагаємося об'єднати в кожній групі максимально близьких за духом, віком і рівнем знання англійської людей, щоб заняття проводилися в гармонійній і комфортній атмосфері.
Практика спілкування дозволить розкрити Ваш потенціал, зламати мовні перепони, розширити словниковий запас, вдосконалити вимову, а найголовніше ─ підвищити впевненість у собі.
Проводячи достатню кількість часу в розмовному клубі, Ви навчитеся думати англійською мовою. Це дозволить моментально реагувати на репліку співрозмовника й динамічно вести діалог. 
Кожне заняття триватиме півтори години. Наші менеджери підберуть для Вас зручний і гнучкий розклад. 
Також цього літа ми пропонуємо розмовний клуб для підлітків у нашому Центрі з носієм англійської мови. Заняття будуть проходити в зручний для учасників Клубу час і день. Клуб відкривається за умови участі в заняттях від 4-х осіб.
Чекаємо Вас у нашому розмовному клубі!