Слов’янські мови як іноземні

Центр Розвитку Мов пропонує навчання української та російської мов як іноземних для іноземних громадян за спеціальними програмами, розробленими на підставі державних університетських стандартів України.

Наша мета ─ допомогти іноземним учням опанувати мовні навички, що забезпечують повноцінну комунікацію слов’янськими мовами як іноземними в різних сферах спілкування. У відповідності з цією метою в нашому Центрі можна пройти курс навчання за спеціальною інтенсивною методикою, що відповідає саме Вашим потребам, інтересам і Вашому мовному рівню.

Для початку визначте свій рівень володіння українською або російською як іноземною мовою ─ пройдіть онлайн-тест у нас на сторінці!

У Центрі Розвитку Мов Вашій увазі пропонуються шестирівневі курси української та російської як іноземної мови ─ від "початківця" (A1) до "просунутого" (C1) користувача в повній відповідності до Загальноєвропейської системи формування та оцінки мовної компетенції. При тестуванні ми визначимо, якою мірою Ви володієте слов’янською мовою як іноземною.

У будь-який час Ви можете пройти навчання за програмою «Бізнес-спрямування», що надасть Вам можливість повноцінно спілкуватися слов’янськими мовами як іноземними в ділових і політичних колах. Охочі можуть прослухати спеціалізовані курси з політології, культурології, літератури, стилістики, мови засобів масової інформації та інтенсивний "курс виживання" в країні перебування. Ми впевнені, що зможемо задовольнити комунікативні потреби кожного учня, запропонувавши Вам пройти шлях від елементарних умінь висловити свої побажання і наміри до вільного володіння слов’янськими мовами як іноземними.

СТАРТ ЗАНЯТЬ
Індивідуальні заняття  - щодня.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ
Рівень - 40 години - 520 Євро. Варіанти графіку занять:

  • 4 години на день протягом 2 тижнів + початкове й фінальне тестування (40 години) – 520 Євро (запис на курс+сертифікат+навчальні матеріали)
  • 2 години на день протягом 4 тижнів + початкове й фінальне тестування (40 години) – 520 Євро (запис на курс+сертифікат+навчальні матеріали)

Вартість 1 тижні (4 години на день,  20 годин на тиждень) – 260 Євро (запис на курс+сертифікат+навчальні матеріали)

Заповніть заявку зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо!
Час розширювати свій світогляд і ми знаємо, що запропонувати саме Вам!